PC zone‎ > ‎Zachraňte internet‎ > ‎

Z DOMOVA


Operace IFPI Down

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2y5JyMes2-s


Komunita českých Anonymous soustředěná kolem text boardu Anonboard a youtube kanálu Anonymous Bohemia, hodlá 28.2.2012 zaútočit na stránky české pobočky IFPI . Jedním z impulsů je zejména arogantní postoj šéfky české IFPI Petry Žikovské k problematice smlouvy ACTA a možnému dialogu s odbornou i laickou veřejností.
Zde je prohlášení a video Anonymous Bohemia:

Zdraví vás Anonymous.

Kvůli postoji Mezinárodní federace hudebního průmyslu (zkráceně IFPI) – která nejenže ustavičně lobbuje za šmírování uživatelů Internetu, ale zároveň po vzoru svých fašistických zakladatelů nestydatě ústy svých zástupců lže veřejnosti a snaží se nevybíravým a vlezlým způsobem ovlivnit její mínění, rovněž jako se pokouší obelhat umělce, kteří se ve své naivitě uchýlili pod její křídla – jsme se rozhodli vyhlásit Operaci IFPI Down, která má ve virtuálním prostředí demonstrovat nespokojenost uživatelů Internetu formou přetížení cílových stránek a jejich následnou nedostupností.

K tomuto kroku jsme se odhodlali na základě konsensuálního rozhodnutí, ze kterého vyplynulo, že IFPI je rakovina, které je potřeba se zbavit. Anonymous nesouhlasí s vlivem této prohnilé organizace plné lhářů a ničemů, kteří využívají umělecká díla jiných pouze ku vlastnímu obohacení. IFPI okrádá autory a trestá konzumenty. IFPI se snaží propagovat přijetí ACTA a zpřísnění podmínek užívání Internetu. IFPI podává médiím nepravdivé informace a snaží se manipulovat běžnými občany ve svůj prospěch. IFPI bude zničena. Anonymous nesouhlasí s existencí IFPI. Z toho důvodu bude na www.ifpicr.cz proveden 28.2.12 v 16:00 útok pomocí DDoS. Nenechte se vystrašit. DDoS není ilegální činnost, je ekvivalentní tomu, kdybychom šli demonstrovat před sídlo IFPI. Proto se připravte a poučte ze svých předchozích chyb, najděte si vhodný nástroj a pomozte nám manifestovat sílu Internetu.

IFPI nasrala Anonymous. Anonymous zruší IFPI.

Jsme Anonymous.
Jsme Legie.
Měli jste nás očekávat.

———————————————————————-

Poznámky a doporučení:

Správci kanálu anonczech nejsou autory tohoto videa, toto video je digitální kopie. Touto cestou nikoho k ničemu nenabádáme, jen informujeme. Navíc s dostatečným předstihem, takže IFPI má čas přehodnotit svůj postoj a veřejně se uživatelům Internetu omluvit.

Pokud si přejete se do této operace zapojit, doporučujeme si pomocí Google vyhledat následující nástroje a manuály k nim:

Slowloris
LOIC (Low Orbit Ion Cannon)
HOIC (High Orbit Ion Cannon)
BOIC (Bookmark Ion Cannon)

Zkušenější Anoni a Lulzlizardi žádná doporučení nepotřebují.

Zapojte se do komunity: www.anon-board.cz    


Comments